فراخوانی ...
esar.ir
 
سبکبالان عرش
ایستادگی در برابر دشمنان به پشتوانه وجود بسیجیان است نسخه چاپی RSS
 • ایستادگی در برابر دشمنان به پشتوانه وجود بسیجیان است ایستادگی در برابر دشمنان به پشتوانه وجود بسیجیان است
  دوشنبه 22 آذر 1395 ساعت 19:48

  به گزارش خبرنگار دفاعی امنیتی دفاع پرس، سردار سرتیپ «غلامحسین غیب پرور» در آیین معارفه خود به عنوان رییس سازمان بسیج مستضعفین بیان داشت: هیچ وقت فکر نمی کردم که یک زمانی این شایستگی را پیدا کنم که مورد خطاب مستقیم مولایم امام خامنه ای قرار بگیرم و خدا را شاکرم و صمیمانه از امام مسلمین و فرمانده معظم کل قوا تشکر می کنم.

   
  وی افزود: خدا کند که هیچ فردی شرمنده مولایش امام خامنه ای نشود چرا که کسی که شرمنده امام و مولا و رهبریش شود، معلوم نیست که عاقبت به خیر گردد و این خیلی سخت است.
   
  سردار غیب پرور گفت: اینکه مردم بگویند فلانی کجا بوده و چه کرده است مهم نیست، ولی اگر آقا و مولایش از او راضی نباشد این یعنی فعالیت خوبی را نداشته است.

  رییس سازمان بسیج مستضعفین خاطرنشان کرد: از بسیجیان و خانواده شهدا و ایثارگران تقدیر و تشکر می کنم و از فرصت استفاده می کنم و از سرلشکر جعفری سپاسگزارم که به بنده اعتماد نمودند، هر چند من در خط سوسنگرد در دوران دفاع مقدس در خدمت ایشان بودم و این هم جزو افتخارات بنده در هشت سال دفاع مقدس است.
   
  وی تصریح کرد: در خصوص برادر عزیزم سردار نقدی باید شهادت بدهم که ویژگی هایی همچون صبر، اخلاق نیکو، تلاش بی وقفه، وقت گذاری در بسیج و ... جزو شاخصه های مدیریتی و شخصیتی وی است و نه فقط من، بلکه تمام بسیجیان شهادت می دهند به ولایت پذیری ایشان و به راستی سردار نقدی ذوب در ولایت بودند و هستند و شهادت می دهم به انقلابی بودن و مدیر بودن و اهل تدبیر و مشورت بودن وی.
   
  سردار غیب پرور عنوان کرد: بنده حقیر سال ها نوکری بسیج در استان فارس را داشته ام. بنده ارتباط انسی و دلی با شهید همدانی داشتم و چندین سال در شهرک فجر و یک بلوک زندگی می کردیم.
   
  رییس سازمان بسیج مستضعفین بیان داشت: اکنون با اراده حضرت آقا، نوکری بسیجیان در سطح وسیعتر به بنده محول شده و از خدا مسئلت می کنم و امیدوارم در عرصه خدمت گذاری به بسیج خدمات ارزنده ای را انجام دهم. امیدوارم دچار روزمرگی زندگی نشوم و به خیل شهدا بپیوندم.
   
  وی گفت: در حکم فرمانده معظم کل قوا موضوعاتی مطرح شده است که تکلیف شرعی بر بنده است تا دنبال کنم و همچنین باتوجه به بیانات رهبری، آنچه باید انجام دهم این است که این سنگر را با قدرت و بدون مماشات حفظ کنم و به وظیفه خودم عمل کنم.
   
  سردار غیب پرور ادامه داد: مقام معظم رهبری در حکمشان بر علم و فرهنگ و دفاع و خدمت رسانی و ایجاد و ساماندهی مجموعه های اندیشه ورزی تاکید کرده اند. ایشان همچنین در مورد جلوگیری از نفوذ دشمن و هم افزایی اقشار بسیج تاکید کردند. این حجت شرعی بر من است و باید تعاملات بین اقشار بسیج را قوی تر کنیم و طبق فرمایش مقام معظم رهبری، اقشار بسیج باید از حال همدیگر مطلع باشند، اگر چه استقلال نسبی دارند ولی باید ارتباط و تعامل منطقی بین آنها بیشتر شود.
   
  رییس سازمان بسیج مستضعفین گفت: در بسیج حتما نیاز به آسیب شناسی قوی و مستمر داریم، بحث صالحین یکی از اقدامات موثر است که باید در جهت تعمیق و کیفی کردن آن تلاش کنیم و بنده این را وظیفه خود می دانم و به  فضل الهی در این راه تلاش نماییم. بسیج اهل تعامل با همه دستگاه هایی است که در جهت اهداف و ارزش های انقلاب و رهبری قدم بر می دارند. هنر بسیج استخراج و ساماندهی پتانسیل مردم برای دفاع از انقلاب و تحقق تمدن نوین اسلامی می باشد و این شدنی است.
   
  سردار غیب پرور گفت: در کلام پایانی باید بگویم، هر جا بودم افتخار نوکری بسیجیان را داشته ام و در این روزهای اخیر بیشترین پیام ها را از خانواده های شهدا دریافت کرده ام، اگر سردار نقدی و من امروز در  برابر جریان معاند حرفی می زنیم، حتما به پشتوانه انقلاب اسلامی و قاطبه بسیجیان است و من به همه بسیجیان عرض ادب می کنم و از آنها می خواهم که ما را در این راه کمک کنند.  خبر |
  شماره مطلب: 14075
  تعداد بازدیدکنندگان این صفحه: 593 | آخرین مشاهده: 7 روز پیش