فراخوانی ...
esar.ir
 
سبکبالان عرش
از دولت "شاکی" هستیم/ به خانواده شهید "هسته ای" وصله می چسبانند نسخه چاپی RSS
 • از دولت از دولت "شاکی" هستیم/ به خانواده شهید "هسته ای" وصله می چسبانند
  دوشنبه 22 آذر 1395 ساعت 19:58

  به گزارش خبرنگار سیاسی پایگاه خبری شهدای ایران؛ پدر شهید هسته ای کشور شهید مصطفی احمدی روشن در حاشیه بک سخنرانی در جمع دانشجویان قزوین اظهار داشت از این دولت گلایه دارد و شکایتش را به عنوان یک پدر شهید به خدا می برد.


  رفتار دولت باعث شکایت ماست!

  بنابراین گزارش، احمدی روشن می گوید: بچه های ما این طور زحمت کشیدند و این اقتدار را برای جمهوری اسلامی ایران ایجاد کردند که باعث رشک و حسادت دوست و دشمن شدند، و ما این طور پله های ترقی را طی کردیم و ره صد ساله را چند ساله پیمودیم؛ اما رفتار این دولت باعث گِلِه(شکایت) ماست و دارند کوتاه می آیند؛ البته ما مقلد آنها نیستیم و طبیعی هم هست که آنها هم مقلد ما نیستند ولی احساس بنده بر اینه که متاسفانه آنها دارند پا روی خون شهدا می گذارند و به دشمنان ما لبیک می گویند؛ دشمنانی که خط و مشی آنها را امام راحل(ره) به ما نشان داد؛ امام(ره) فرمودند که آمریکا مانند یک سگ هار است که اگر در مقابلش عقب نشینی بکنی، پشت سرت خواهد آمد و اگر احساس کند که در مقابلش ایستادی، عقب نشینی خواهد کرد.

  عقب نشینی عاقبت خوشی ندارد

  متاسفانه امروز برای آمریکائی ها طوری نشان داده شده که جمهوری اسلامی در مقابلشان عقب نشینی می کند و این کار نباید بشود و عاقبت خوشی هم ندارد؛ همان طوری که برای مصر و "محمد مرسی" نداشت؛ همان طور که برای "صدام ملعون" نداشت؛ همان طور که برای "سرهنگ معمر قذافی" عاقبت خوشی نداشت و...

  اینها دارند راه را عوضی می روند؛ این ها به جای اینکه به ظرفیت و نیروهای داخلی خودمان دل ببندند، آمدند همه چیز را به تحریم ها گره زدند. به فرض اینکه مثلاً تحریم ها را هم برداشتند آیا واقعاً مشکلات ما حل خواهد شد؟ الان که سه سال از عمر دولت به اصطلاح تدبیر و امید می گذرد، در واقع تمام هم و غم این دولت این است که بروند و بنشینند و با کدخدای ده ببندند؛ حالا بعد این مدت چی شد؟ حالا که بستند، چه اتفاقی افتاد؟! چه دردی از ما دوا شد؟ چه کاری توانستند برای ما بکنند؟ جز اینکه ما رو تحقیرهایی کردند که در شأن خودشان بود؟ جز اینکه به ما وصله هایی زدند که در شأن خودشان بود؟

  واقعیت این دولت کار خوبی نمی کند و ما هم گله مندیم و این گله را پیش خدا می بریم؛ «اللهم انّا نشکوا الیک...»


  به خانواده شهید احمدی روشن وصله می چسبانند

  این ها باید به مردم و خانواده شهدا خدمت کنند؛ امروز هر کدام از خانواده شهدا بالاخص خانواده شهید مصطفی احمدی روشن اعتراضی می کند، می آیند و یک وصله می چسبونند؛ می آیند و این نیروهای داخلی و بچه هایی که زحمت کشیده اند رو(در سایت هسته ای نطنز و سایت های دیگر) قلع و قمع می کنند! علاوه بر این، توسط معاون رئیس جمهور و دار و دسته اش، برای این ها پرونده سازی کردند و از موقعیت خودشان سوء استفاده کردند؛ کسانی رو مرعوب کردند و علیه این بچه ها مدرک ساختگی و پرونده درست کردند و کاری کردند که در آینده اگر به وجود این بچه ها احتیاجی شد، این ها جرأت نکنند خودشان را نشان بدهند! الان نیروهایی رو اخراج کردند که می شود سر هر کدام از این ها قسم خورد؛ منتها چون نتوانستند به طور مشروع این ها را برکنار کنند، آمدند پرونده سازی کردند و برای خودشان مجوز درست کردند که اگر در آینده کسی هم معترض شد بگویند، بله، به این دلایل ما اخراج کردیم؛ خوب، این جواب زحمات این بچه ها نیست... این کارها کار خوبی نیست؛ ما اسم این کارها را خیانت می گذاریم.

  یا پیش از اینکه توافقنامه نحس ژنو را بنویسند و امضا کنند و متعهد بشوند، (بعد از نشست بغداد)ما بیش از 195 کیلوگرم اورانیوم غنی شده 20 درصد داشتیم، که برای خوشآمد دشمن آن را اکسید کردند؛ برای خوش رقصی جلوی دشمن، پیش از امضای توافق(من این رو بارها گفته ام، اما کو گوش شنوا!)

  بعد از قرارداد ننگین ژنو می آیند و بهترین نیروهای ما را از کار برکنار می کنند و علاوه بر آن (آن ها را)ستاره دار می کنند و برایشان پرونده تشکیل می دهند؛ نکنید این کار را! اسم این اگر خیانت نیست پس چیه؟ خیانت شاخ داره یا دم!

  باز به عنوان نمونه می خواهم بگم، در زمان شاه ملعون آمدند و یک تکه از ایران، یک استان ما، به اسم بحرین را از ایران جدا می کنند و تقدیم روباه پیر انگلیس می کنند؛ برای اینکه ناوگان های جنگی آن ها(انگلیس) آرام باشند؛ یک عده از مردم و نمایندگان و تجار اعتراض می کنند، بعد "امیر عباس هویدا"ی بهایی داخل مجلس گفت: «به هیچکس ربطی نداره، به هیچکس مربوط نیست؛ بحرین یک دختر ایرانی بوده که توسط شاهنشاه آریامهر به تزویج شوهرش درآمد و از ایران جدا شد!» به همین سادگی!

  خوب، آن موقع شاید، شاه و درباریانش این رو به عنوان یک دستاورد برای خودشان قلمداد می کردند؛ آیا واقعاً این الان دستاورده؟!

  آیا مذاکره مسئولین ما با دشمنی مثل آقای اوباما که قسم خورده اگر بتواند تمام پیچ و مهره های صنعت هسته ای ما را از هم باز کند، این کار را می کند، (نه فقط صنعت هسته ای ما همه چیز ما، حتی اسلام ما، حتی دین ما، حتی با خدای ما دشمن اند) دستاورده؟

  این باعث تاسف ماست و واقعاً گله داریم و در قیامت یقه ی این هایی که این جوری دارند سر مردم کلاه می گذارند خواهیم گرفت...  خبر |
  شماره مطلب: 14077
  تعداد بازدیدکنندگان این صفحه: 594 | آخرین مشاهده: 2 هفته پیش