فراخوانی ...
esar.ir
 
سبکبالان عرش
دفاع مقدس یک تجربه موفق و ارزشمند برای ملت ایران است نسخه چاپی RSS
 • دفاع مقدس یک تجربه موفق و ارزشمند برای ملت ایران است دفاع مقدس یک تجربه موفق و ارزشمند برای ملت ایران است
  پنج‌شنبه 25 آذر 1395 ساعت 16:41

  به گزارش دفاع پرس از استان گلستان، اختتامیه اولین اجلاسیه ملی چهارهزار شهید استان گلستان، صبح امروز پنجشنبه 25 آذر ماه، با حضور گسترده اقشار مختلف مردم، خانواده معظم شهدا، ایثارگران و رزمندگان استان، مسئولین استانی و کشوری، فرماندهان نظامی و انتظامی، در محل نمایشگاه بین المللی گرگان برگزار شد.
   
  دفاع مقدس یک تجربه موفق و ارزمند برای ملت ایران است 

  در این مراسم علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی، ضمن گرامیداشت یاد و خاطره همه شهدا و عرض ارادت به خانواده شهدا و ایثارگران و تشکر از دستاندرکاران برگزاری اجلاسیه ملی چهارهزار شهید استان گلستان، گفت: بنده به شخصه اعتقاد دارم برای شرکت در این محافل باید لباس احرام پوشید، چون مربوط به شهداست، زیرا مسئله شهید و مجاهدت در راه اسلام، یک مسئله رکنی و پایه است.

  وی اظهار داشت: خانواده های معظم شهدا سمبل مقاومت هستند و به برکت خون فرزندان آنها در کشور ما کوچکترین تهدیدی وجود ندارد.

  دکتر لاریجانی افزود: دلیل آرامش و امنیت موجود در این کشور این است که کشور ما در دوران دفاع مقدس در بدترین شرایط قرار داشت و در شرایطی که تمامی کشورهای دنیا و منطقه با کمک های مالی و ابزاری در کنار صدام بودند و کشور ما در اوج تهدید و تحریم قرار داشت، ایران اسلامی به یک قدرت بزرگ در منطقه تبدیل شده است و ملت ایران یک تجربه ارزشمند و موفق را در دوران دفاع مقدس بدست آورده و به این دلیل است که دشمنان جرات کوچکترین تهدید علیه این نظام را ندارند و اینها از برکت رشادتها و مجاهدت های شهداست.

  رئیس مجلس شورای اسلامی به ارکان این نظام اشاره کرد و افزود: سرمایه فعلی نظام جمهوری اسلامی، نتیجه یک نظام تربیتی است و با داشتن ارکانی همچون وحدت و برادری بین مسلمانان، خوش اخلاقی و خوش رفتاری مسلمین، داشتن روحیه مجاهدت و افکار و راهکارهای اقتصادی می تواند در برابر توطئه دشمنان پابرجا بماند.

  خاطرنشان می شود در این مراسم از 117 عنوان کتاب با موضوع دفاع مقدس و همچنین از فرش منقوش به نماد اجلاسیه ملی چهارهزار شهید استان گلستان رونمایی شد.

  دفاع مقدس یک تجربه موفق و ارزمند برای ملت ایران است 
  دفاع مقدس یک تجربه موفق و ارزمند برای ملت ایران است  خبر |
  شماره مطلب: 14097
  تعداد بازدیدکنندگان این صفحه: 802 | آخرین مشاهده: 1 روز پیش