فراخوانی ...
esar.ir
 
سبکبالان عرش
تاکید بر حفظ بیت المال و مبارزه با فساد؛ مهمترین دغدغه شهید مدافع حرم نسخه چاپی RSS
 • تاکید بر حفظ بیت المال و مبارزه با فساد؛ مهمترین دغدغه شهید مدافع حرم تاکید بر حفظ بیت المال و مبارزه با فساد؛ مهمترین دغدغه شهید مدافع حرم
  پنج‌شنبه 25 آذر 1395 ساعت 16:48

  حجت الله دهدشتی، یکی از مدیران شهرداری اهواز و همکار شهید مدافع حرم  محمد کیهانی در مورد خصوصیات اخلاقی وی به خبرنگار حماسه و جهاد دفاع پرس اظهار داشت: تاکید بر حفظ بیت المال و مبارزه با فساد در دستگاه های دولتی مهمترین دغدغه شهید بود. وی با دلسوزی و حساسیت به این امر مهم توجه داشت و به دیگران درخصوص این موضوعات توصیه می کرد. به دلیل ارادت مداحان به اهل بیت (ع)، محمد ارادت و عشق خاصی نسبت به آن ها داشت و همواره با عشق و علاقه مداحان را همراهی می کرد.
   
  وی افزود: برعکس بسیاری از انسانها که فقط به دنیا و ظواهرش می اندیشند، شهید کیهانی به مسائل مادی اهمیت نمی داد؛ بلکه ارزش های انسانی و اسلامی معیار اصلی اش بود و شایستگی شهادت را داشت.
   
  تاکید به حفظ بیت المال ومبارزه با فساد در دستگاهای دولتی مهمترین دغدغه شهید بود
   

  دهدشتی ادامه داد: محمد در سخت ترین لحظات محاصره و دقایقی که امیدی برای زنده بودن نداشت، با آن روحیه معنوی و آسمانی اش این پیام را به مردم داده که مدافع ولایت باشند و به خواهران نیز رعایت حجاب و عفاف را توصیه کرده است. این توصیه های شهید در لحظات پرواز به سوی معشوق است.

  وی یادآورشد: شهدا پیشگامان راه حقیقت و پاکی هستند و جامعه را نیز به این مسیر هدایت می کنند. شهدای ولایت مداری که تا آخرین لحظات زندگی به هدایت و توجه دادن سایر انسان ها به مسیر سعادت که همان پیروی از ولایت است، تاکید دارند.
   
  تاکید به حفظ بیت المال ومبارزه با فساد در دستگاهای دولتی مهمترین دغدغه شهید بود

  دهدشتی خاطرنشان کرد: شهید کیهانی در طول یک سال و نیم گذشته مرتب به سوریه می رفت. پیشنهاد مسئولیت بالاتری را در شهرداری به شهید داده بودند، که نپذیرفته بود و گفته بود «دنیا و این پست ها برایم لذت و ارزشی ندارد». مانند همه شهدا متعالی زندگی و عمل کرد که در درگاه الهی پذیرفته شد.
   
  شهید محمد کیهانی معاون مالی اداری شهرداری کلان شهر اهواز بود، که برای دفاع از حرم حضرت زینب (س) و حضرت رقیه (س) در حلب  سوریه 8  آبان امسال به شهادت رسید.
   
  شهید حجت الاسلام  محمد کیهانی هشتمین شهید روحانی استان خوزستان و ششمین شهید مدافع حرم اندیمشک است.  مصاحبه |
  شماره مطلب: 14099
  تعداد بازدیدکنندگان این صفحه: 606 | آخرین مشاهده: 13 ساعت پیش