فراخوانی ...
esar.ir
 
سبکبالان عرش
معرفی موسسه سبک بالان عرش نسخه چاپی RSS
 • معرفی موسسه سبک بالان عرش معرفی موسسه سبک بالان عرش
  سه‌شنبه 2 آذر 1389 ساعت 18:00

  موسسه فرهنگی سبک بالان عرش ، با هدف ، گرد آوری و حفظ آثار شهدا و ایثار گران سالهای دفاع مقدس و نشر وانتقال فرهنگ ایثار و شهادت به نسلهای آتی و تعامل بیشتر رزمندگان پیشکسوت دفاع مقدس فعالیت می نماید

  معرفی:

  موسسه فرهنگی سبک بالان عرش،به شماره ثبت 26885 توسط جمعی از رزمندگان یکی از گردانهای بسیجی ایران اسلامی عزیز ؛در دی ماه سال 1385تاسیس گردید و در سال 1389 در تهران به ثبت رسید.وبراساس مفاد اساسنامه موسسه، ملتزم به قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران و تبعیت کامل از مقام عظمای ولایت فقیه می باشد .

  به هیچیک از نهادها و سازمانهای دولتی و نظامی ،وابستگی تشکیلاتی ندارد و به جریان ها و احزاب سیاسی کشور ، گرایش نداشته و نخواهد داشت و در وب سایت مرکزی و کلیه وب سایتهای تابعه ،نسبت به هیچیک از کسانی که برای هرگونه انتخابات کاندید می شوند تبلیغ و اعلام موضع مثبت و منفی نخواهد داشت .

   بدیهی است در راستای حفظ و قوام نظام ولایی کشورعزیزمان ایران ،درکلیه مواضع سیاسی وفرهنگی ،گوش بفرمان و جان فدای امام خامنه ای عزیز هستیم  ودراعلام مواضع سیاسی ، اجتماعی  وفرهنگی و بیان شاخص ها، در همه زمینه ها و بخصوص انتخابات، عمل به منویات مقام عظمای ولایت را رسالت اصلی و تکلیف شرعی خویش می دانیم.

  موسسه فرهنگی سبک بالان عرش ، با هدف ، گرد آوری و حفظ آثار شهدا و ایثار گران  سالهای دفاع مقدس و نشر وانتقال فرهنگ ایثار و شهادت به نسلهای آتی و  تعامل بیشتر رزمندگان پیشکسوت دفاع مقدس فعالیت می نماید و در همین راستا اقدام به راه اندازی پایگاه های اینترنتی رایگان برای مساجد و محافل رزمندگان نموده است که این تعداد روبه افزایش است.

  کلیه مساجد ، هیئت ها ی فرهنگی مذهبی ، گردانها  ، هیئتها ی رزمندگان ومحافل انس باشهدا و گروههای دیدار با خانواده معظم شهدا ؛ با در نظر داشتن اهداف و مواضع اعلام شده در اساسنامه این موسسه می توانند از خدمات رسانه ای و اینترنتی رایگان  بهره مند گردند.

  اسامی مقدس گردانهای رزمنده بسیجی دفاع مقدس در آدرس وب سایت سبک بالان عرش ، از آن جهت انتخاب گردیده اندکه در طول سالهای دفاع مقدس ، زینت بخش گردان ها و محافل همرزمان و رفقای شهیدمان ، در عملیات های مختلف جنگ بوده و مرهمی بر دلهای سوخته بازماندگان قافله، و تداعی کننده دلاوری ها ،خاطرات ، و اخلاص همرزمان می باشند

  این سایت باآدرس های زیرقابل مشاهده می باشد.

  www.sabokbalanearsh.ir
  www.sabokbalanarsh.ir

  (www.shohada-khz.ir)

  (www.shohada-khz.com)

  (www.esar.ir)


   

  برخی اهداف و برنامه ها

  1- گرد آوری و نشر آثار و وصایای کلیه شهدای مساجدوگردانهای مردمی سراسر کشور

  2- زنده نگهداشتن یادشهدا و دیدار و ارتباط باخانواده های معظم آنان .

  3- تعامل رزمندگان وبا خبر شدن از آخرین وضعیت همرزمان بخصوص جانبازان شیمیایی و .....

  4- انجام فعالیت های فرهنگی اجتماعی ،تولید محصولات فرهنگی اعم از فیلم ،نشر و ....بمنظور ترویج و نشر ارزشهای دفاع مقدس و دینی به خصوص نماز و فرهنگ جهاد،ایثار ، در جامعه .

  5- بازگو کردن عملیات ها و پیروزیهای غرور آفرین و خاطرات ، رزمندگان و مردم سلحشور ایران

  6-معرفی و تشویق فرزندان موفق شهدا و ایثارگران وهمرزمان موفق وفرزندان عزیز آنان درعرصه های مختلف اجتماعی،علمی، فرهنگی، تحصیلی ، سازندگی و


   

  هیئت امنای موسسه فرهنگی سبک بالان عرش

  جمعی از رزمندگان هشت سال دفاع مقدس

  ایمیل مدیریت سایتmesbah1388@yahoo.com

  سامانه اختصاصی ارسال و دریافت پیامک    3000141444

   

     صفحه داخلی |
  شماره مطلب: 2
  تعداد بازدیدکنندگان این صفحه: 10872 | آخرین مشاهده: 1 روز پیش
مرتبط
 • مروری بر زندگی شهیده ناهید فاتحی کرجو مروری بر زندگی شهیده ناهید فاتحی کرجو
  هفتمین روز هفته بسیج «روز حضرت زینب (س)؛ الگوی زنان بسیجی» نامیده شده است. به این مناسبت مروری داریم بر زندگی شهیده «ناهید فاتحی کرجو»( سمیه کردستان).
  مقاله | فرهنگی | دوشنبه 6 آذر 1391
 • امام جواد(ع) و سه کرامت بزرگ امام جواد(ع) و سه کرامت بزرگ
  امام جوادالائمه(ع) که مانند اجداد بزرگئارش دارای اخلاق حسنه، علم فراوان، تقوا و پارسایی، ادب با دوستان، گشاده رویی با دشمنان، حرّیت و آزادگی بود به دست یاران شیطان در آخر ذوالقعده سال 220 هجری قمری به شهادت رسید.
  مقاله | فرهنگی | سه‌شنبه 25 مهر 1391
 • حضرت آیت الله خامنه ای:افتخار می کنم ملتم در برابر قساوت ها نلرزید حضرت آیت الله خامنه ای:افتخار می کنم ملتم در برابر قساوت ها نلرزید
  حضرت آیت الله خامنه ای در شهریور ماه سال 1366 در کسوت رییس جمهور وقت ایران در چهل و دومین مجمع عمومی سازمان ملل در نیویورک حاضر و به ایراد سخنرانی پرداختند.
  مقاله | فرهنگی | دوشنبه 3 مهر 1391
 • وصیتهای امام جعفر صادق به شیعیان وصیتهای امام جعفر صادق به شیعیان
  بدان که عمل و عبادت اندک ولی دائم و پیوسته که بر مبنای یقین باشد نزد خداوند با ارزشتر از عمل و عبادت زیادی است که براساس یقین نباشد. و بدان که هیچ ورع و تقوائی، برتر از اجتناب از حرامهای الهی و خودداری از آزار مؤمنان و غیبت ایشان نیست. و هیچ زندگی ای گواراتر از خوش اخلاقی و هیچ …
  مقاله | فرهنگی | سه‌شنبه 21 شهریور 1391
 • وصیت امام علی علیه‏ السلام در بستر شهادت وصیت امام علی علیه‏ السلام در بستر شهادت
  علامه طبرسی گوید: علی علیه‏السلام شصت و سه سال زندگانی کرد، ده سال پیش از بعثت، و در سن ده سالگی اسلام آورد. و پس از بعثت‏بیست و سه سال با رسول خدا صلی الله علیه و آله و سلم زندگانی کرد، سیزده سال در مکه پیش از هجرت در امتحان و گرفتاری به سر برد و سنگین‏ترین بارهای رسالت آن …
  مقاله | فرهنگی | شنبه 21 مرداد 1391