فراخوانی ...
esar.ir
 
سبکبالان عرش
شهید جبار(فريد) دريساوي نسخه چاپی RSS
جبار(فرید) دریساوی
  • تاریخ شهادت: 1393/7/17
  • محل شهادت: سوریه(مدافعین حرم حضرت زینب س )
  • عملیات منجر به شهادت: -
  • نحوه شهادت: --
  • یگان: ل7
  • محل دفن: شهر اهواز
 

بسیجیِ بی ادعای اهوازی و رزمنده ی سال های دفاع مقدس، «جبار (فرید) دریساوی» به تاریخ 14 خرداد 1350 در اهواز به دنیا آمد. وی در سال های دفاع مقدس، یکی از بسیجیان کوچک سال «لشکر 7 ولی عصر(عج)» به شمار می رفت.

«جبار» روز پنج شنبه 17 مهر ماه 1393 شمسی، در نبرد با متجاوزان به حریم «بانوی مقاومت» حضرت زینب کبری (سلام الله علیها)  بال در بال ملائک گشود.

«جبار دریساوی» سومین شهیدی است که مردم شهید پرور خوزستان، به آستان کبریایی «بانوی مقاومت» حضرت زینب کبری (سلام الله علیها) تقدیم نموده اند. پیش از او، خطه ی مقاوم و شهیدپرور خوزستان، شهیدان «علی عسکری طاقانکی» و «سید مهدی موسوی» را در راه  دفاع از آرمان های «اسلام ناب محمدی(صلوات الله علیه و آله)» تقدیم آستان دوست کرده است.

کاربر گرامی: باسلام و تشکر از حضور شما در سایت شهدا، و ضمن پوزش از اینکه تا کنون اطلاعاتی در خصوص این بخش به دست ما نرسیده است، استدعا دارد، در صورتی که از خانواده معزز شهید و یا از یادگاران دفاع مقدس، همرزمان و دوستان شهید می باشید و اطلاعات دقیق و تکمیلی از شهید(اعم از زندگی نامه، وصیت نامه و خاطرات) در اختیار دارید، آن را در بخش نظردهی همین صفحه درج و یا شماره تماس خود را به سامانه پیامکی اختصاصی موسسه سبک بالان عرش به شماره 3000141444 ارسال تا با شما تماس گرفته شود. همچنین ارسال تصاویر فردی و جمعی شهید از طریق ایمیل mesbah1388@yahoo.com امکان پذیر است. قبلا از همکاری صمیمانه شما کمال تشکر را داریم.

مدیریت موسسه فرهنگی سبک بالان عرش.